Showing 54 products
Black bar fridges — 89+ models in matte and gloss black finishes. The most popular colour choice for home bars, man caves, and modern kitchens. Black casings pair well with glass doors to create a sleek, understated look that lets your drinks collection take centre stage.
For a premium metallic look, see stainless steel fridges. Building a man cave? Browse the man cave collection or add branded designs for personality.

| Cap | 50L |
| Size | 435×510×500 |
| Noise | 41dB |
| Door | Glass |
| Stock | In Stock |

| Cap | 108L |
| Size | 560×845×500 |
| Noise | 45dB |
| Door | Glass |
| Stock | In Stock |

| Cap | 160L |
| Size | 390×1880×475 |
| Noise | 43dB |
| Door | Glass |
| Stock | In Stock |

| Cap | 115L |
| Size | 540×845×540 |
| Noise | 41dB |
| Door | Solid |
| Stock | In Stock |

| Cap | 70L |
| Size | 430×680×495 |
| Noise | 41dB |
| Door | Glass |
| Stock | In Stock |

| Cap | 69L |
| Size | 435×680×490 |
| Noise | 41dB |
| Door | Glass |
| Stock | In Stock |

| Cap | 69L |
| Size | 435×680×490 |
| Noise | 41dB |
| Door | Glass |
| Stock | In Stock |

| Cap | 70L |
| Size | 430×700×500 |
| Noise | 43dB |
| Door | Glass |
| Stock | In Stock |

| Cap | 70L |
| Size | 430×700×500 |
| Noise | 43dB |
| Door | Glass |
| Stock | In Stock |

| Cap | 70L |
| Size | 430×700×500 |
| Noise | 43dB |
| Door | Glass |
| Stock | In Stock |

| Cap | 46L |
| Size | 430×500×470 |
| Noise | 39dB |
| Door | Glass |
| Stock | In Stock |

| Cap | 209L |
| Size | 595×1820×395 |
| Noise | 43dB |
| Door | Glass |
| Stock | In Stock |

| Cap | 209L |
| Size | 595×1820×395 |
| Noise | 43dB |
| Door | Glass |
| Stock | In Stock |

| Cap | 209L |
| Size | 595×1820×395 |
| Noise | 43dB |
| Door | Glass |
| Stock | In Stock |

| Cap | 209L |
| Size | 595×1820×395 |
| Noise | 43dB |
| Door | Glass |
| Stock | In Stock |

| Cap | 31L |
| Size | 395×550×406 |
| Noise | 37dB |
| Door | Glass |
| Stock | Pre-order |

| Cap | 31L |
| Size | 395×550×406 |
| Noise | 37dB |
| Door | Glass |
| Stock | In Stock |

| Cap | 31L |
| Size | 395×550×406 |
| Noise | 37dB |
| Door | Solid |
| Stock | In Stock |

| Cap | 31L |
| Size | 395×550×406 |
| Noise | 37dB |
| Stock | In Stock |

| Cap | 244L |
| Size | 895×800×590 |
| Noise | 43dB |
| Door | Glass |
| Stock | In Stock |

| Cap | 370L |
| Size | 615×1940×640 |
| Noise | 41dB |
| Door | Glass |
| Stock | In Stock |

| Cap | 370L |
| Size | 615×1940×640 |
| Noise | 41dB |
| Door | Glass |
| Stock | In Stock |

| Cap | 330L |
| Size | 1350×840×500 |
| Noise | 47dB |
| Stock | In Stock |

| Cap | 330L |
| Size | 1350×840×500 |
| Noise | 47dB |
| Stock | In Stock |